Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://www.noos.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Shromažďujeme osobní údaje, které vyplníte během objednávání v našem e-shopu, za účelem plnění vyplývající ze smlouvy (splnění objednávky). Konkrétně se jedná o jméno a dodací adresu. Dále se souhlasem evidujeme e-mailovou adresu za účelem zasílání informací o novinkách a slevách a dalších akcích našeho nakladatelství.

S kým sdílíme vaše údaje

Vaše údaje nepředáváme třetím stranám.

Jak dlouho uchováváme vaše údaje

Pokud přidáte komentář, komentář a jeho metadata budou uchovávána po dobu neurčitou. Údaje jsou uchovávány za účelem automatického rozpoznání a schválení všech následných komentářů, místo jejich držení ve frontě moderování.

Pro uživatele, kteří se registrují na tomto webu (pokud mají tuto možnost), ukládáme také osobní údaje, které uvádějí ve svém uživatelském profilu. Všichni uživatelé mohou kdykoliv vidět, upravovat nebo smazat své osobní údaje (s výjimkou toho, že nemohou změnit své uživatelské jméno). Administrátoři webu mohou také tyto informace zobrazit a upravovat.

Jaké máte práva?

Pokud máte na tomto webu účet nebo jste zde přidali komentáře, můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme, včetně všech údajů, které jste nám poskytli. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.

Kam posíláme vaše data?

Komentáře návštěvníků mohou být kontrolovány prostřednictvím automatizované služby detekce spamu, která může být umístěna v zahraničí.

Jaké automatizované rozhodnutí provádíme a/nebo profilujeme uživatelská data

Neprovádíme profilace.